• -15%

Szablon What's Up Nails - Serene Tape

16,99 zł 19,99 zł -15%

1 arkusz szablonu zawierającego 130 wzorów

 

Darmowa dostawa od 200zł

 

Wysyłka w 48h

Płyń na fali dzięki tym spokojnym winylowym taśmom.

Produkt zawiera: 1 arkusz z 130 szablonami

Każdy pasek: długość 28 mm x 1,5 mm szerokości

Rozmiar arkusza: 75 mm x 125 mm

Produkt jest jednorazowy

Wykonany z wysokiej jakości winylu w Arizonie, USA

Brak opinii o produkcie.

Darmowa wysyłka - od 250zł

Kurier DPD - 16,99 - wysyłka w 48 godzin

Poczta Polska - czas wysyłki 48 godzin:

List Polecony Ekonomiczny (Tylko płytki, naklejki i szablony) - 6,30 zł

List Polecony Priorytetowy (Tylko płytki, naklejki i szablony) - 8,70 zł

Odbiór w punkcie - 10,99 zł

Kurier Pocztex 48 - 13,99 zł

  • Nałóż lakier na paznokcie i poczekaj, aż całkowicie wyschnie. Zalecamy stosowanie szybkoschnącego lakieru nawierzchniowego na lakier do paznokci lub gołe paznokcie, aby uzyskać płaską powierzchnię, która pomaga w lepszym przyleganiu produktu. Przed nałożeniem produktu upewnij się, że paznokieć jest suchy i wolny od tłustych pozostałości.

  • Delikatnie przyklej taśmę / szablony do paznokci za pomocą palca, szczególnie zwracając uwagę na obszary w pobliżu skóry, skórek i końcówek długich paznokci. Zawsze możesz przyciąć taśmę do paznokci, jeśli są zbyt długie i wyciąć szablony, aby pomóc im lepiej uformować końcówkę, boki i krzywiznę paznokcia. Spróbuj odklejać szablony z różnych kierunków, jeśli masz problem z mniejszymi kawałkami, które nie chcą odkleić się od arkusza. Znajdź swój kierunek i szybko odklej, przytrzymując szablon blisko arkusza podkładowego. Gdy małe kawałki pozostaną w szablonie, odwróć i przyklej / odklej szablon z tyłu papieru, aby usunąć wszystkie zablokowane kawałki.

  • Nałóż świeży lub rozcieńczony lakier do paznokci na taśmę / szablon. Lśniące i metaliczne lakiery do paznokci sprawdzają się lepiej niż kremowe. Zalecamy stosowanie lakieru do paznokci za pomocą gąbki, delikatnie dociskając ją do paznokcia, podobnie jak w przypadku ombre, aby zapobiec wypływaniu lakieru pod szablonem, dając czystsze linie. Usuń dodatkowy lakier ze skóry i skórek za pomocą płaskiego pędzelka zanurzonego w acetonie lub zmywaczu do paznokci.

  • Usuń taśmę / szablony natychmiast po nałożeniu lakieru do paznokci palcami, pensetą lub szczypcami, gdy lakier jest jeszcze mokry. Aby uzyskać lepsze wyniki, pociągnij taśmę wzdłuż jej krawędzi lub szablon według wzoru.

  • Poczekaj, aż wzór całkowicie wyschnie, zanim nałożysz top coat.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń