Lakiery do stempli

Lakiery do stempli to specjalne, stworzone do stemplowania lakiery tradycyjne, które mają odpowiednią gęstość i pigmentację. Ich gęsta i perfekcyjnie kryjąca konsystencja sprawia, że lakier idealnie wypełnia nawet najdrobniejsze szczegóły wzoru na płytkach do stempli, pozwalając na dokładne odbicie wzoru. 

Pokazano 1-24 z 67 pozycji

Nasze lakiery do stempli nie wymagają użycia lampy LED/UV. Są szybkoschnące, dzięki czemu stemplowanie jest jeszcze przyjemniejsze i szybsze. Można nimi stemplować na lakierach tradycyjnych lub hybrydowych, a także na paznokciach naturalnych lub sztucznych.

Lakier nanosimy na wybrany wzorek, zbieramy jego nadmiar zdrapką, rolujemy wzór z płytki do stempli za pomocą przeźroczystego stempla, a następnie można już wzór przenieść na paznokieć, delikatnie dociskając podczas całego zabiegu.

Aby usunąć lakier do stempli wystarczy zmyć go zmywaczem do paznokci. 

W naszym asortymencie posiadamy wiele kolorów i odcieni, dzięki czemu nie trzeba już ograniczać się jedynie do stemplowania czarnym lub białym. Lakier znajduje się w wygodnych buteleczkach, z dodatkową nakładką na nakrętkę, dzięki której lakier dłużej zachowuje świeżość. Sprzedawane są w estetycznych, markowych pudełeczkach. Lakiery do stempli MoYou London nadają się również do malowania paznokci lub jako baza pod zdobienia. Świetna pigmentacja sprawia, że już jedna warstwa wystarczy, by otrzymać zadowalający poziom krycia. 

Filtruj według

Producenci
Efekt
więcej... mniej
Typ lakieru
więcej... mniej
Odcień
więcej... mniej
Cena
22 49
Produkt dodany do listy życzeń