Zestaw do Stemplowania Paznokci MoYou-London

Warto zainwestować w zestaw do stemplowania paznokci, zwłaszcza wtedy, kiedy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę ze zdobieniem paznokci lub chcemy samodzielnie w domu wykonać wzory na paznokciach. Zestawy do stemplowania paznokci dają gwarancję eleganckiego i trwałego manicure'u oraz niepowtarzalności wzorów, które łatwo można łączyć ze sobą, tworząc piękne kompozycje. Możliwości są nieskończone, wystarczy wyobraźnia. Dzięki zestawowi do stempli wykonamy perfekcyjny manicure oraz będziemy mieć możliwość nauczenia się robienia wzorów samodzielnie.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

W naszej ofercie dostępne są bardzo praktyczne zestawy do stemplowania, w skład których wchodzą płytki ze stali nierdzewnej z modnymi wzorami, np. zwierzęcymi - flamingi, tygrysy, ptaki oraz wzorami roślinnymi, geometrycznymi itd. Płytki są pełne modnych i uniwersalnych wzorów na różne okazje, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, niezależnie od preferencji. Słodkie kotki, mroczne wzory typu gothic, minimalistyczne zdobienia czy też może kwiatowe motywy - MoYou London oferuje niekończące się możliwości zdobień stemplami. Wzory są artystyczne i wykonane z najwyższą precyzją. Każda płytka posiada podkładkę z winylu, która bardzo ułatwia użytkowanie i nakładanie wzorów na płytkę paznokcia za pomocą stempla.

Większość oferowanych przez nas zestawów do stempli zawiera stempel MoYou-London ze zdrapką, płytkę do stemplowania MoYou-London oraz lakier do stempli MoYou-London. Wszystkie zestawy do stemplowania są oryginalnie zapakowane i fabrycznie nowe. 

Produkt dodany do listy życzeń