Lakiery tradycyjne

Lakiery tradycyjne to doskonała opcja dla osób lubiących często zmieniać swój manicure, nie martwiąc się przy tym o kondycję swoich paznokci. Pomalowane paznokcie są symbolem kobiecości, a wiele pań ceni sobie możliwość samodzielnego wykonania manicure, bez odwiedzania gabinetu kosmetycznego. Lakiery do paznokci nie wymagają używania lampy UV\LED, są więc idealną opcją dla osób, którym zależy na szybkiej aplikacji. Pomalowanie paznokci lakierem tradycyjnym zajmuje nie więcej niż 15 min, a gdy tylko mamy ochotę możemy coś poprawić lub zmienić kolor na inny. Gdy chcemy szybko pomalować paznokcie przed ważnym wyjściem, to zwykłe lakiery będą doskonałe.

Pokazano 1-24 z 40 pozycji

W dobie hybryd oraz żeli tradycyjne lakiery do paznokci wciąż mają swoje zwolenniczki. Dlaczego kobiety wciąż po nie sięgają? Jak się okazuje, powodów może być cały szereg. Warto przyjrzeć się bliżej ich zaletom. Dzięki temu będziemy wiedziały, czy i nam są one niezbędne.

Zalety tradycyjnych lakierów

Po tradycyjne lakiery do paznokci sięgają kobiety, które nie mają czasu, aby poświęcić dwóch godzin na nakładanie hybryd oraz żeli. Wymagają one nie tylko trzech warstw produktu, ale również formy, którą także trzeba utwardzić pod lampą UV albo LED. Tradycyjny zaś manicure to nie tylko oszczędność czasu, ale również zadbanie o delikatną płytkę paznokci. Częste ich wystawianie na działanie lamp może doprowadzić do ich większej łamliwości. Po zdjęciu hybryd mogą one być bardzo cienkie oraz mieć uszkodzoną powierzchnię. Ich regeneracja może zająć dłuższy czas. Dlatego też tradycyjne lakiery to rozwiązanie dla każdej kobiety, która ceni sobie czas oraz nie chce narażać swoich paznokci na uszkodzenia.

Tego rodzaju produkty pozwolą również zaoszczędzić pieniądze. Profesjonalne usługi manicure jak, same lakiery hybrydowe oraz wszystkie niezbędne przyrządy, mogą nas kosztować około 100 zł za pojedynczą aplikację. Tradycyjny lakier jest kilkakrotnie razy tańszy. Co więcej, możemy same go nałożyć w domu, bez potrzeby umawiania się do kosmetyczki, czy też kupowania specjalnych lamp.

Sposób aplikowania

Przede wszystkim zaś tradycyjne lakiery do paznokci są bardzo proste w aplikacji. Możemy zmieniać kolory tak często, jak nam się to podoba bez konieczności używania frezarki i acetonu. Dobry lakier do paznokci może zostać z nami nawet na kilka tygodni. Sama zaś aplikacja nie zajmie dłużej niż pół godziny. Warto w tym celu kupować tylko sprawdzone marki, jakie znajdują się na naszej stronie, które cieszą się uznaniem wśród klientek. Dla lepszej trwałości warstwę lakieru dobrze jest poprzedzić odpowiednią bazą z witaminami. Dzięki temu wyrównamy naszą płytkę i ułatwimy tym samym aplikację. Następnie równomiernie nakładamy pierwszą cienką warstwę i pozostawiamy do wyschnięcia. Kiedy lakier będzie już utwardzony, możemy przejść do drugiej warstwy, a dalej do top coatu. Tym sposobem zapewnimy sobie piękny oraz intensywny kolor na dłużej. Bez żadnych dodatkowych przyrządów oraz narzędzi.

Aby usunąć lakier tradycyjny, wystarczy użyć zmywacza do paznokci, który w swoim składnie nie musi nawet zawierać acetonu. Nie musimy czekać aż pojawią się nieestetyczne "odrosty" paznokci pod lakierem, ani odmaczać ich w acetonie. To wspaniała opcja dla osób dbających o zdrowie i kondycję swoich naturalnych paznokci.

Jaki lakier tradycyjny wybrać

Tradycyjne lakiery do paznokci to szybki sposób na manicure. Dobrze jest mieć je zawsze w domu na wypadek nagłego wyjścia. Prostota aplikacji i tempo to główne zalety, na które warto postawić. Warto zapoznać się z naszą ofertą dostępnych marek oraz kolorów. W naszej ofercie nie znajdziecie lakierów z formaldehydem w składzie. Są więc bezpieczne, a szeroka gama kolorystyczna stwarza wiele możliwości zdobień. Lakiery takich firm jak Maga Cosmetics czy Kinetics Systems sprawiają, że manicure tradycyjny może być równie atrakcyjny, co paznokcie hybrydowe.

Produkt dodany do listy życzeń