Lakiery do paznokci

Każda zadbana kobieta lubi mieć piękne dłonie i paznokcie, dopełniając tym swój strój lub makijaż. W dzisiejszych czasach możemy wybierać między lakierami tradycyjnymi, hybrydowymi czy żelowymi. 

Na rynku znajdziemy lakiery o rozmaitych efektach i wykończeniach, do wyboru mając między innymi matujące, błyszczące, holograficzne, z drobinkami, metaliczne, pękające i wiele innych. 

Pokazano 1-24 z 106 pozycji

Od naszych potrzeb zależy wybór właściwego. Gdy zależy nam na trwałości, najlepiej jest wybrać lakier hybrydowy. Należy jednak pamiętać, że wymaga on utwardzenia w lampie UV/LED. Jeśli zaś często zmieniamy kolor, odpowiedni będzie lakier tradycyjny, który usuniemy w 30 sekund i paznokcie będą gotowe na nowy lakier. Dla kobiet ceniących sobie zdobienia polecamy lakiery do stempli, dzięki którym możemy tworzyć oryginalny manicure, nie potrzebując przy tym specjalnych umiejętności. 

Lakiery z naszej oferty mają bezpieczne składy i nie zawierają szkodliwego formaldehydu. Ale jeśli chcemy jeszcze bardziej wzmocnić nasze paznokcie, zaleca się używanie odżywek do paznokci lub bazy. Można je stosować samodzielnie lub jako bazę pod lakier, która będzie spełniać funkcję ochronną. Wybór odpowiedniej zależy od naszych potrzeb, a w naszym sklepie posiadamy odżywki nawilżające, wzmacniające, utwardzające, a także olejki pielęgnacyjne.

Do wykończenia manicure tradycyjnego bądź hybrydowego zalecamy stosowanie top coatów. Mają one za zadanie utrwalić stylizację oraz nadać jej połysk lub mat.

Produkt dodany do listy życzeń