Stemple do Paznokci i Pieczątki

Stemple do paznokci to najważniejszy element jeżeli chodzi o cały proces stemplowania paznokci, gdyż to właśnie w dużej mierze od stempla zależy jaki będzie efekt finalny naszej pracy. Oczywiście zarówno płytki, jak i lakiery są istotne, jednak te często zmieniamy, a stempel już niekoniecznie, raz kupiony zostaje z nami na dłużej. Dlatego ważne jest by posiadać odpowiedni, dobrze dobrany i dobrej jakości. Niestety zakup słabego stempla szybko może przyczynić się do zniechęcenia do stemplowania.

Uzyskanie pożądanego wzoru na paznokciach może być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeżeli wykonujemy manicure samemu. Nic więc dziwnego, że stemple do paznokci mają tyle zwolenniczek. Korzystają z nich zarówno kobiety, które zajmują się malowaniem paznokci hobbistycznie, ale również profesjonalne kosmetyczki. Stemple gwarantują prostotę wykonania oraz nieskończone pole możliwości do tworzenia nowych kombinacji. Warto przyjrzeć się im bliżej, aby poznać więcej ich zalet oraz zastosowań.

W swojej ofercie posiadamy stemple do paznokci gumowe, silikonowe, oraz pieczątki na paznokcie. Najlepszym stemplem z naszej oferty jest przezroczysty stempel od MoYou London Crystal Clear - jest to zdecydowany bestseller. Nadaje się do każdego kształtu płytki paznokcia. Kolejny produkt będący bestsellerem w naszym sklepie jest stempelek 3 w 1 kwadratowy - ten zdecydowanie bardziej nada się do mniejszej płytki paznokcia. Oba te modele będą doskonałym wyborem zarówno dla osób początkujących jak i dla profesjonalistów. 

Rodzaje stempli do paznokci

Najważniejsze w stemplowaniu paznokci jest wybór odpowiedniego stempla. Na rynku istnieje kilka jego odmian, m.in. standardowe z solidną silikonową końcówką, jak też te piankowe i przezroczyste. Stemple piankowe charakteryzują się miększą nakładką, która pozwala na bardziej komfortowe nakładanie wzoru na płytkę paznokcia. Zaś modele przezroczyste pozwalają na większą precyzję, dzięki przejrzystej, silikonowej główce.

To właśnie one cieszą się u nas największą popularnością. Warto wybierać produkty, które będą wykonane z najwyższej jakości materiałów, posiadały solidną końcówkę silikonową oraz wygodny uchwyt. W naszym sklepie znajdują się stemple marki MoYou-London, która spełni wszystkie wymagania.

Sposób aplikacji przy pomocy stempelków na paznokcie

Stemple do paznokci pozwalają uzyskać pożądany wzór w łatwy oraz szybki sposób. Ich aplikacja jest przyjemna oraz przystępna dla każdej zwolenniczki manicure.

Najpierw pokrywamy paznokieć odpowiednią bazą, a następnie nakładamy dwie cienkie warstwy lakieru. W zależności od tego czy wybrałyśmy lakier tradycyjny czy hybrydę, odczekujemy na wyschnięcie produktu, albo utwardzamy go w lampie UV albo LED.Dopiero wtedy przechodzimy do stemplowania.

W celu uzyskania najlepszego efektu warto najpierw odtłuścić płytkę ze wzorem. Następnie pokrywamy płytkę wybranym lakierem do stempli i przenosimy wzór na stempel. Teraz wystarczy jedynie nanieść go na płytkę paznokcia i odcisnąć. Na sam koniec zabezpieczamy powierzchnie wszystkich paznokci top coatem, odpowiednim do wybranej przez nas metody manicure. Zalecamy używanie top coatu Smudge Resistance, który nie rozmaże wzorów.

Wymarzony wzór na paznokciach można uzyskać w bardzo prosty oraz szybki sposób. Warto zdecydować się na stemple do paznokci, jeżeli brakuje nam czasu, albo obawiamy się, czy damy radę stworzyć dany wzór samym pędzelkiem. Aby nasze stemple wystarczyły nam na jak najdłużej, warto odpowiednio o nie zadbać.

W tym celu zalecamy czyszczenie płytki do stempli zmywaczem albo acetonem po każdym użyciu. W przypadku stempli przezroczystych najlepiej nadmiar lakieru usunąć taśmą klejącą lub rolką do czyszczenia ubrań.

Artykuły powiązane z tematyką stepmple do paznokci

Świąteczne płytki do stempli - nowe kolekcje

Świąteczne płytki do stempli - nowe kolekcje

Elsa, czy to ty? Zimowe zdobienie z użyciem płytki z nowej kolekcji SNOW. czytaj więcej
Stylizacja paznokci na lato

Stylizacja paznokci na lato

Wiosna - lato to idealna pora na kolorowe zdobienia paznokci. Zobaczcie, jak łatwo stworzyć je samej, a przy tym świetnie się bawić. czytaj więcej
Produkt dodany do listy życzeń