Zastanawiasz się czym wyróżniają się produkty MoYou London na tle setek innych, dostępnych na rynku (głównie chińskim) firm? Jeśli nie przemawiają do Ciebie argumenty o jakości, trwałości itp, zobacz sama proste porównania.

Wiele z Was zniechęca się po licznych próbach nieudanych zdobień. Lakier za słabo kryje? Płytka źle wyżłobiona? Stempel nie odbija wzoru? Z tymi kłopotami zmaga się większość początkujących w tym temacie osób. Z produktami MoYou London łatwo jest zamienić te problemy w przyjemne hobby i od samego początku świetnie się bawić stemplując jak pro.

Zacznijmy od płytek. To chyba najciekawszy element samego stemplowania. Masa wzorów, nieskończenie wiele możliwości i frajda z samego kolekcjonowania. Każda z płytek MoYou London wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wyposażona w białą podkładkę winylową. Utrudnia ona przesuwanie się płyki na podłożu, a także, co ważne, zapobiega przypadkowym skaleczeniom metalowymi brzegami. Spód każdej każdej z nich pokrywają ładne wzory i logo firmy, które pozostają nienaruszone, nawet podczas przecierania płytek acetonem. Wszystkie blaszki opakowane są w estetyczne etui z motywem danej kolekcji. Całość tworzy przyjemny dla oka widok, ale i praktyczne rozwiązanie. 

Natomiast chińskie płytki w większości przypadków są zbyt płytko wyżłobione, ciężko je doczyścić, nie posiadają winylowych spodów, przez co łatwo zaliczyć skaleczenie bądź nawet uciąć sobie kawałek paznokcia (!), nie mają także opakowań. Bez specjalnych pokrowców ciężko je przechowywać w ładzie.

Punkt dla MoYou London.

Płytka MoYou London

Płytka innej firmy

Przejdźmy do samych stempli, które są kolejnym niezbędnikiem podczas odbijania wzorów. Gdy znajdziesz ten jeden jedyny, prawdopodobnie przestaniesz używać innych. Wiele osób eksperymentuje z różnymi chińskimi podróbkami dając się skusić niską ceną. Szybko okazuje się jednak, że nie spełniają one oczekiwań. Guma lub silikon pękają i żółkną, stemple są często zbyt twarde, przez co źle odbijają wzory. Szybko można się zniechęcić.

MoYou London oferuje wiele rodzajów stempli, każdy wykonany z wysokiej jakości tworzyw, co przekłada się na trwałość i jakość. Każdy doskonale współpracuje z płytkami MoYou, a wzory odbijają się perfekcyjnie. Widać to na wszystkich drobnych elementach zdobień, od cienkich kreseczek, po malutkie kropki.

Dodatkowym atutem jest fakt, że każdy stempel MoYou London posiada zdrapkę i estetyczne opakowanie, w którym możemy przechowywać swój stempel.

Stemple MoYou London

Stemple innych firm

Ostatnim elementem są oczywiście lakiery do stempli. Wiele z Was pomija ten produkt, starając się zastąpić go zwykłymi lakierami. W pewnym sensie da się to zrobić, pod warunkiem, że użyjemy gęstego i mocno napigmentowanego lakieru. Jednak porównując efekt do specjalnych lakierów stemplujących, różnicę widać na pierwszy rzut oka. 

Lakiery do stempli MoYou London są idealne do stemplowania na ciemnych kolorach, a ich dodatkowym atutem jest fakt, że nadają się również do malowania paznokci. Wystarczy jedna warstwa! Są szybkoschnące, dają trwały efekt, odporny na odpryski. Posiadają formułę 5-Free, są wegańskie i nie testowane na zwierzętach.

Lakiery MoYou London

Lakiery innych firm