Wiele osób zastanawia się czy istnieje możliwość stemplowania na lakierach hybrydowych, a jeśli jest to możliwe, jak to robić? Oczywiście, że da się stemplować na hybrydach! Zasada jest taka sama jak przy lakierach tradycyjnych, jednak jeśli się zastanowić, stemplowanie na hybydach daje jeszcze więcej możliwości.

Manicure hybrydowy wykonujemy jak zawsze: odsuwamy skórki, otłuszczamy płytkę paznokcia i nakładamy bazę hybrydową.

Malujemy paznokcie ulubionym kolorem hybrydy, utwardzamy w lampie i odtłuszczamy je cleanerem, aby zmyć lepką warstwę dyspersyjną. Na to stemplujemy lakierem do stempli. Proces niczym nie różni się od stemplowania na zwykłych lakierach. I teraz mamy dwie możliwości. Wystemplowany wzór pokrywamy zwykłym topem. Dzięki czemu w każdej chwili można go zmyć, zrobić nowy, zmienić itd, podczas gdy lakier hybrydowy pozostanie nienaruszony. Daje to nieskończenie wiele możliwości zdobień na jednym kolorze. 

Kolejną opcją jest pokrycie wzoru topem hybrydowym (nasze top coaty hybrydowe nie rozmazują stempli!) i utwardzenie go w lampie. Otrzymujemy trwały manicure ze stemplami na około 30 dni.

Istotną kwestią jest fakt, że lakiery hybrydowe nie nadają się do stemplowania. Potrzebujemy specjalnych lakierów do stempli. W naszej ofercie znajdziecie całą gamę kolorów MoYou London.

Pamiętajcie, ogromnym plusem stemplowania na hybrydach jest możliwość zmycia wzoru, zanim utwardzimy go top coatem. Jeśli coś nam nie wyjdzie lub nie podoba nam się wzór, zmywamy za pomocą zwykłego zmywacza do paznokci, nie naruszając przy tym lakieru hybrydowego pod spodem.

Czego potrzebujemy oprócz lakieru hybrydowego, aby wykonać stemple na hybrydzie:

  • Stempel ze zdrapką
  • Płytka do stempli
  • Lakier do stempli

To wszystko! Metoda jest bardzo prosta i na pewno każda amatorka malowania paznokci poradzi sobie. Nie potrzeba szczególnych umiejętności, wystarczy odrobina praktyki i chęci. 

Poniżej krótki video tutorial, który krok po kroku pokazuje stemplowanie paznokci lakierami MoYou London na hybrydach Maga Cosmetics.