Lakiery do stempli

Lakiery do stempli są lakierami stworzonymi specjalnie do metody przenoszenia wzorów z blaszek na stempel, a następnie na paznokcie. Charakteryzują się gęstą konsystencją i bardzo dobrym kryciem. Idealnie wypełniają nawet najdrobniejsze szczegóły na płytkach do stempli, pozwalając perfekcyjnie odwzorować wzory z blaszek. Lakierów do stempli można używać zarówno do stemplowania, jak i malowania paznokci, jako baza pod zdobienia. Stemple prezentują się świetnie na czystych paznokciach oraz pomalowanych lakierem tradycyjnym, hybrydą lub żelem. Przeznaczone do paznokci naturalnych, jak i sztucznych.

Pokazano 1-24 z 73 pozycji

LAKIERY DO STEMPLI

Lakiery do stempli to specjalne lakiery stworzone do metody stemplowania paznokci. Można ich używać zarówno do stemplowania, jak i malowania paznokci, jako baza pod zdobienia. Bardzo dobrze kryją, wystarczy jedna warstwa.

LAKIERY DO STEMPLI

To specjalne lakiery stworzone do metody stemplowania paznokci. Można ich używać zarówno do stemplowania, jak i malowania paznokci, jako baza pod zdobienia. Bardzo dobrze kryją, wystarczy jedna warstwa.

Filtruj według

Producenci
Kolekcja
więcej... mniej
Efekt
więcej... mniej
Typ lakieru
więcej... mniej
Odcień
więcej... mniej
Cena
22 130
Produkt dodany do listy życzeń