Lakiery do stempli

Lakiery do stempli są lakierami stworzonymi specjalnie do metody przenoszenia wzorów z blaszek na stempel, a następnie na paznokcie. Charakteryzują się gęstą konsystencją i bardzo dobrym kryciem. Idealnie wypełniają nawet najdrobniejsze szczegóły na płytkach do stempli, pozwalając perfekcyjnie odwzorować wzory z blaszek. Lakierów do stempli można używać zarówno do stemplowania, jak i malowania paznokci, jako baza pod zdobienia. Stemple prezentują się świetnie na czystych paznokciach oraz pomalowanych lakierem tradycyjnym, hybrydą lub żelem. Przeznaczone do paznokci naturalnych, jak i sztucznych.

LAKIERY DO STEMPLI

Lakiery do stempli to specjalne lakiery stworzone do metody stemplowania paznokci. Można ich używać zarówno do stemplowania, jak i malowania paznokci, jako baza pod zdobienia. Bardzo dobrze kryją, wystarczy jedna warstwa.

LAKIERY DO STEMPLI

To specjalne lakiery stworzone do metody stemplowania paznokci. Można ich używać zarówno do stemplowania, jak i malowania paznokci, jako baza pod zdobienia. Bardzo dobrze kryją, wystarczy jedna warstwa.

Produkt dodany do listy życzeń